HAKKIMIZDA

DAMLA AJANS, matbaa sektöründe yeminli matbaa olarak bilinen Maliye Anlaşması ile her sene yüzlerce işletmenin Resmi evrak basım işlemlerini yapmakta ve Resmi evrakları tüm Ankara genelinde adresinize teslim etmektedir.

DAMLA AJANS modern makine parkuru ile nitelikli matbaa hizmeti sunmaktadır.

Ürünlerimiz arasında, broşür, afis kartvizit, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, firmaların kesintisiz kullanmış olduğu matbuu formlar, ürün etiketleri, matbaa ve baskı alanında aklınıza gelecek tüm ürünler bulunmaktadır.

Ofset baskı alanında modern bir anlayış ve makine parkıyla hizmet veren DAMLA AJANS, antetli kağıt, diplomat zarf, A4 zarf, pencereli zarf, broşür, afis, davetiye, katalog, el ilani,  bloknot, küp blok ve spiralli bloknot gibi pek çok matbaa ürününü üretmektedir.

Promosyon grubunda, kalem, çakmak, duvar saati, ajanda, takvim, masa takvimi, gemici takvimi, dört yaprak takvim, blok takvim, duvar takvimi, 365 günlük takvim, çanta, ajanda, fihrist, cep takvimi gibi akla gelebilecek tüm ürünleri üretmektedir..

Müşteri odaklı olarak hizmet veren DAMLA AJANS, çevreye duyarlı, yenilikçi hizmet anlayışı ile kaliteli bir çalışma ortamında, sürekli gelişime dair yatırımları ve kuvvetli altyapısıyla faaliyette bulunduğu sektörlere öncülük eden, kurumsal gelişimimizi devamlı kılan kuvvetli finansal yapısıyla hizmet vermektedir.

Faaliyet alanlarımıza liderlik yapmamızı sağlayan yatırım anlayışımız, bilgi ve tecrübeye dayalı çalışmalarımız, piyasada ki bütün ihtiyaçları karşılayabilecek uygun çözümler üretmemiz ve bu çözümleri tüm Türkiye’ye yaymayı amaçlamak firmamızın en önemli hedefidir.