Ankara Matbaa

Ankara Matbaa hizmetleri kapsamına giren, Kartvizitler, El İlanları ve Broşürler, Restoran / Cafe Ürünleri, Reklam Ürünleri, İç-Dış Mekan Reklam afişleri, Resmi her türlü evrak, Promosyon ürünleri ve diğer Kurumsal Ürünlerin basımını ve üretimini yüksek kalite de yapıyoruz. Bilgi yada sipariş için hemen arayın. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

.

Ankara Matbaa Firmaları

Ankara Matbaa senesinden beri Ostimde hizmet sunan, matbaacılığı gerçek anlamda meslek edinmiş kişilerin oluşturduğu ve hizmet verdiği bir firmadır. Bizim gözümüzde yapılan işlerde en küçük ayrıntı bile gözardı edilemeyecek öneme sahiptir.

Damla Ajans olarak kağıt üzerine baskıda kesinlikle kendi kalitemize güveniyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi hazırlarken ilk olarak müşteri memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, üstün teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi yakından takip ediyoruz. Müşterilerimize de bu hizmet niteliğini yansıttığımıza inanıyoruz.

Damla Ajans olarak üretimini yaptığımız her ürünü ve hizmeti kalitesinden ödün vermeden sunmayı sürdürüyor ve yapmış olduğumuz işlerin her zaman arkasında durmaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Matbaa Hizmetleri

Damla Ajans olarak tüm matbaa işlerinizi kendi bünyemizde bulunan baskı öncesi dijital baskı, bilgisayar tasarımı ve uzman çalışanlarımızla dün olduğu gibi bugün de aynı hassasiyet, sabır ve özveriyle kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

PRENSİPLERİMİZ

Piyasa koşulları yakından takip edilerek müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hizmet veririz.

Uygun Fiyatlar

Piyasa koşulları yakından takip edilerek müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hizmet veririz.
Üretimlerimizi modern tekniklerle ve makinelerle, işinde uzman personelimizle kaliteden ödün vermeden yaparız.

Kaliteli Baskı

Üretimlerimizi modern tekniklerle ve makinelerle, işinde uzman personelimizle kaliteden ödün vermeden yaparız.
Yaptığımız taşımalarda her zaman tam vaktinde yükleme yerine gelmeyi ve tam  vaktinde teslimatı amaçlarız.

Zamanında Teslimat

Yaptığımız taşımalarda her zaman tam vaktinde yükleme yerine gelmeyi ve tam vaktinde teslimatı amaçlarız.
Çalışmalarımızı yaparken çevreye, doğaya ve canlılara zarar vermeyecek bir çalışma anlayışını benimseriz.

Çevreye Duyarlılık

Çalışmalarımızı yaparken çevreye, doğaya ve canlılara zarar vermeyecek bir çalışma anlayışını benimseriz.

ANKARA MATBAA ÜRÜNLERİMİZ

Kartvizit

Kartvizit

El İlanları ve Broşürler

El İlanları ve Broşürler

Katalog - Dergi - Kitap

Katalog - Dergi - Kitap

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Resmi Evrak Fatura

Resmi Evrak Fatura

Restoran Cafe Ürünleri

Restoran Cafe Ürünleri

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Zarf

Zarf

ANKARADA MATBAA

Günümüzde Ankara matbaacılığı teknolojik gelişmelere bağlı olarak gelişimini sürdürmektedir. Basım sektörü Avrupa’daki emsalleri ile aynı kalitede ürünler üretebilmektedir. Hazır teknoloji üretici ülkelerden alınmakta ülkemizde başarıyla uygulanmaktadır. Ancak Türkiye bazı istinalar hariç teknoloji üretmekten uzak, fakat iyi bir teknoloji takipçisi durumundadır.

Ankara Matbaa Baskı

Matbaacılıkta çoğaltma işi genel olarak üç kısımdan oluşur. Öncelikle basılacak işin tasarımı oluşturulur. Bu aşamada yazıların ve fotoğrafların bilgisayara aktarılması gerekir. bilgisayara yüklenen görsel öğeler mizanpaj yazılımında bir araya getirilerek baskıya uygun tasarım yapılır. (Bilgisayar yardımıyla yapılan bu işleme masa üzeri yayıncılık da denir). Sonrasında, yapılan çaışmanın film çıkışları alınır. Film, baskı için kullanılan kalıbı oluşturmak için kullanılır. Filmden sonra prova alınabilir. Filmden alınan provaya anolog prova (dupont firmasının Cromalin sisteminden dolayı sektörde “cromalin” adı ile bilinir) denmektedir. Analog provanın dışında baskıyı taklit eden yazıcılarla dijital prova da alınabilir. Tasarımın film çıkışları alındıktan sonra alümiyum plakalar (kalıp) üzerine tasarımın görüntüsü çıkarılır. Bu, iki aşamada gerçekleşir. Film yardımıyla kalıbı pozlandırma ve banyo. Kalıp çekildikten sonra baskıya geçilir. Buraya kadar anlatılan, ofset baskı için iş akışıdır.

  1. Matbaacılıkta kullanılan temel baskı yöntemleri aşağıdaki gibidir;
  2. Ofset baskı (gazeteler, kitaplar, broşürler, kağıt üzerine)
  3. Tipo baskı (günümüzde işlevini yitirmiştir. Metal harflerle yüksek baskı tekniği)
  4. Tifdruk ve flekso baskı (Ambalaj özellikle fotopolimer yüzeylerin baskısı)
    Serigrafi baskı (kağıt, seramik, tekstil vb. yüzeyler)
    Bunlardan başka hologram, tampon, anagram baskı gibi baskı çeşitleri de bulunmaktadır.
  5. Baskı sonrası işin niteliğine göre yüzey koruyucu malzemeler (selefon, lak)uygulanabilir. Kitaplar için ciltleme gibi, ambalajlar için kesim gibi gibi işlemler uygulanabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon: (0312) 385 92 25

Gsm: (0543) 385 92 25

Fax: (0506) 628 51 05

E-mail: info@damlaajans.com
damlareklamankara@gmail.com

Adres: 100. Yıl Bulvarı, Bosna İş Merkezi,
No: 35 / 64 – 69 – B11 Ostim
Yenimahalle / ANKARA

İLETİŞİM FORMU